لوازم یدکی 207
پست شده در آموزشی

خرید عمده لوازم یدکی 207
0 (0)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

با مقاله دیگری از لوازم یدکی همراه شما هستیم و امروز می خواهیم خرید عمده لوازم یدکی 207 را برای شما بررسی کنیم. 207 یکی از خودرو های پرطرفدار و محبوب ایران است که خواهان زیادی دارد. این خودرو مانند هر خودرو دیگری ممکن است به مشکل بخورد. در چنین شرایطی شما باید بفهمید که منشا این مشکل چیست و سپس اقدام به برطرف کردن آن بکنید. در برخی از موارد قطعات خودرو نیاز به تعویض دارند. چرا که اگر تعویض نشوند قطعات دیگر خودرو را خراب می کنند و عملکرد خودرو را به خطر می اندازند. در نتیجه برای این کار از لوازم یدکی استفاده می شود. در ادامه با توضیحات بیشتر از این قطعات همراه ما باشید.

لوازم یدکی 207

لوازم یدکی درواقع به عنوان یک جایگزین برای قطعات خراب شده هستند تا خودرو با خراب شدن این قطعات و تعویض آن ها به عملکرد خود ادامه دهد. ناگفته نماند که با تعویض نکردن این قطعات، عملکرد خودرو به خطر می افتد، قطعات دیگر هم خراب می شوند و در آخر هزینه بسیار بیشتری برای شما به دنبال دارد. در نتیجه بلافاصله بعد از فهمیدن این خرابی به یک تعمیرگاه مراجعه کنید.

لوازم یدکی 207

در این بخش می خواهیم لوازم یدکی این خودرو را برای شما شرح دهیم.

استارت خودرو

همانطور که از نام این قسمت می توان متوجه شد، استارت خودرو موجب روشن شدن خودرو می شود. در حقیقت این قسمت انرژی الکتریسیته را به مکانیکی تبدیل می کند و برق را از باتری گرفته و سیم پیچ درون استارت می برد. بدین ترتیب چرخ دنده های استات می چرخندن و دور موتور به 100 دور در دقیقه می رسد و با چرخیدن سوئیچ خودرو روشن می شود.

لنت ترمز

لنت ترمز درست مخالف استارت خودرو باعث متوقف شدن خودرو می شود. وظیفه این قسمت این است که در مواقع ضروری باعث ایستادن خودرو شود و از تصادف و حوادث مختلف جلوگیری کند. لنت ترمز دارای قطعاتی مانند لنت و لقه لنت است. درواقع لنت ها با ایجاد اصطحکاک موجب ایستادن خودرو می شوند. برای تعویض لنت می توانید به اتو رگلاژ مراجعه کنید.یا برای تعویض تسمه می توانید به تسمه سانلی مراجعه کنید.

پروانه و فن ها

سیستم خنک کننده جزو مهم ترین سیستم های خودرو است. این سیستم شامل دو قسمت آب خنک و هوا خنک می شود. در این سیستم قطعات مهمی همچون رادیاتور، واتر پمپ، ترموستات و پروانه خنک کننده (فن) وجود دارند. پروانه و فن یکی از قطعات این سیستم هستند. این قسمت حرارت و دمای بالای که توسط فعالیت موتور احتراق داخلی ایجاد می شود را کاهش می دهند. چرا ک در صورت عدم کاهش این دما آسیب های زیادی به قطعات خودرو می رسد و در آخر خودرو از کار می افتد.

خرید عمده لوازم یدکی 207

در عبدالهی یدک قطعات یدکی 207 و خودرو های دیگر به صورت عمده و تک به فروش می رسند. در نتیجه شما می توانید با ما تماس بگیرید و برای خرید آن اقدام کنید. این لوازم، اصل بوده، دارای گارانتی هستند و با قیمت مناسب به فروش می رسند. همچنین شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت کنید.

پر فروش ترین های عبدالهی یدک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوازم میخوای تماس بگیر