لوازم یدکی 405
پست شده در آموزشی

خرید عمده لوازم یدکی 405
0 (0)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

شاید نام لوازم یدکی خودرو را شنیده باشید. اما این لوازم کدامند؟ یا چه لوازمی هستند؟ در چه مواقعی باید از آن ها استفاده کرد؟ در جواب به این سوالات باید بگوییم لوازم یدکی قطعاتی هستند که هنگام خراب شدن قطعات خودرو در اثر حوادثی مانند تصادف یا اتمام طول عمر جایگزین قطعت خراب می شوند تا خودرو به عملکرد خود ادامه دهد. چرا که تعویض نکردن قطعات بعث آسیب زدن قطعات دیگر شده و آن ها را خراب می کند. همچنین هزینه های بیشتری به دنبال دارد. از همین رو در ادامه این مقاله می خواهیم درمورد خرید عمده قطعات یدکی 405 با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

لوازم یدکی چیست؟

هنگامی که خودرو دچار خرابی و مشکلات مختلف می شود و گاهی برای برطرف کردن این مشکل و خرابی ها، تعمیر فایده ای نداشته و آن قطعه باید تعویض شود. چرا که گاهی خرابی یک قطعه و تعویض نکردن آن باعث خرابی قطعات دیگر می شود و روی عملکرد خودرو تاثیر منفی می گذارد. به قطعاتی که جایگزین قطعات خراب می شوند، لوازم یدکی گفته می شود.

در صورت اصل نبودن ان قطعات و فیک بودن آن ها، قطعات دیگر تحت تاثیر قرار می گیرند. از همین رو باید فروشگاهی ک از آن قطعات یدکی خود را خریداری می کنید، معتبر باشد. برای خرید این قطعات به صورت تک و عمده می توانید با عبدالهی یدک تماس حاصل فرمائید.

لوازم یدکی 405

استارت خودرو

یکی از لوازم یدکی خودرو استارت است. ان قطعه همانطور که از نامش پیداست، این قطعه وظیفه به چرخش دراورد اولیه موتور می باشد. درواقع این قطعه مانند یک موتورا لکتریکی عمل می کند که کارش تبدیل نیروی الکتریسیته به مکانیکی است.

شمع و وایر شمع

یک قطعه کوچک روی سیلندر خودرو قراره دارد که به آن شمع گفته می شود. شمع برای ایجاد احتراق در محفظه خودرو عمل جرقه زنی را انجام می دهد. اوایر شمع قطعه دیگری است وظیفه انتقال برق از کوئل یا دلکو را بر عهده دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودرو می توانید به وب سایت خودرو تک مراجعه کنید.

لنت ترمز

ترمز همانطور که می دایند در شرایط مهم و ضروری باعث ایستادن خودرو می شود که در نتیجه از حوادث ناگوار همچو تصادف جلوگیری می کند. ترمز دارای یک بخشی است که به آن لنت گفته می شود. این بخش دارای دو قطعه لنت و لقه لنت است که این دو بخش لنت ترمز خودرو را تشکیل می دهند. این قطعه برای جلوگیری از تصادف خودرو را متوقف می کند. برای اینکه خودرو متوقف شود به اصطحکاک نیاز دارد و این اصطحکاک را لنت ها ایجاد می کنند. این قطعه به دیسک خورده و با این تماس اصحکاک به وجود می آید و خودرو متوقف شده و از تصادف جلوگیری می شود.

خرید عمده لوازم یدکی 405

عبدالهی یدک لوازم یدکی خودرو پژو 405 را به صورت عمده و تک می فروشد. همچنین این قطعات اصل بوده و قیمت مناسبی دارند. شما می توانید در صورت تمایل برای دریافت مشاوره، با ما تماس گرفته و کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت کنید و در صورت تمایل برای خرید عمده لوازم یدکی 405 اقدام کنید.

پر فروش ترین های عبدالهی یدک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوازم میخوای تماس بگیر