کلید بالابر شیشه
پست شده در آموزشی

کلید بالابرشیشه
0 (0)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

کلید بالابر شیشه چیست؟

کلید بالابر شیشه برای بالا و پایین شدن شیشه میباشد.یک قطعه بسیار پر مصرف و پر کاربرد میباشد.که لازمه هر خودرو میباشد پس در صورت خرابی یا کند بودن یا باید تعویض گردد یا تعمیر شود.

انواع کلید بالابر شیشه

کلید بالابر در بعضی از خودرو ها یکی هستند . مانند 206 با 207 که در هردو یکسان است.یا کلید بالابر 132 که با تیبا و ساینا و کوییک یکی هستند.پس در هنگام خرید باید این اطلاعات را بدانید تا یک خرید درست داشنه باشید.

کلید بالابر پراید

کلید بالابر پراید در دو مدل 132 تک و 132 دو پل میباشد.که مدل تک پل برای سمت راست و دو پل سمت چپ استفاده میشود.همچنین کلید بالابر تک پل دارای دو مدل قدیم و جدید میباشد .که طرح قدیم کلید بالابر صبا میباشد و طرح جدید همین کلید بالابر 132 تک پل است.

کلید 132 تک پل
کلید 132 تک پل
کلید بالابر صبا
کلید بالابر صبا
کلید بالابر 132 دو پل
کلید بالابر 132 دو پل

کلید بالابر شیشه 206 و 207

کلید بالابر شیشه 206 با 207 و206 تیپ 5 یکی هستند.کلید بالابر 206 در دو مدل قدیم و جدید میباشد و همچنین در دو مدل تیپ 2 و تیپ 5 میباشد.

کلید بالابر جدید بر رویه آن یک کلگی دارد که کلید آینه برقی میباشد.که توسط آن میتوایند به راحتی آینه ها را تنظیم کنید.

یکی از نشانه های کلید با کیفیت سوکت آن است .که راحت و به درستی جا برود همچنین باید رنگ آن با اتاقک آن همخوانی داشته باشد.

کلید بالابر شیشه 206
کلید بالابر شیشه 206
کلید بالابر 207 و 206
کلید بالابر 207 و 206

کلید بالابر ال 90

کلید بالابر ال 90 مانند تمام کلید بالابر ها لازمه هر خودرو میباشد .که در صورت خرابی باید حتما تعویض گردد.کلید بالابر ال 90 جلو،رویه داشبورت قرار میگیرد و سمت چپ و راست دارد.پس در هنگام خرید دقت کنید که حتما چپ و راست را ذکر کنید.و همچنین کلید بالابر عقب با جلو متفاوت است و فرق دارد.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوربن ما تماس حاصل فرمایید.

کلید بالابر ال 90
کلید بالابر ال 90

جمع بندی

شما عزیزان میتوانید تمامی کلید های بالابر را چه به صورت تک و چه به صورت عمده در عبدالهی یدک خریداری کنید.جهت خرید و ثبت سفارش میتوانید هم حضوری و هم غیر حضوری انجام دهید .تا محصول شما در کمترین زمان بدستتان برسد.

همچنین میتوانید از شعبه دوم ما یعنی yadakfit.com دیدن کنید تمامی محصولات ریز و درشت خودرو موجود میباشد.

تمامی کلید های بالابر شیشه از کلید بالابر 132 تک پل و دو پل ،کلید بالابر 206 ،کلید شیشه بالابر 207 کروز .کلید بالابر ال 90 و کلید بالابر عقب 207 همگی در یدک فیت موجود میباشد .

همچنین جهت یک خرید درست میتوانید مقاله کلید بالابر شیشه در یدک فیت را مطالعه فرمایید.http://yadakfit.com/?product_cat=&post_type=product&s=کلید+بالابر&btnSubmit=

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوازم میخوای تماس بگیر